Lysienie? Brak wlosow? Jest na to sposob!
» Home
» Historia peruk
» Jaka peruka kiedy?
» Peruki medyczne
» Syntetyczne
» Naturalne
» Systemowe
» Karnawałowe
» Jak zakładamy?
» Pielęgnacja peruk
» Serwis
» Akcesoria do peruk
» Zamiast peruki
» Porównanie
» Gdzie kupić?
» FAQFAQ

Jesli mają Państwo jakiekowile pytania bądź wątpliwości serdecznie zapraszamy do odwiedzenia specjalistycznych sklepów perukarskich.

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania:

Czy peruka może spaść?


Jeśli została dobrze nałożona to nie. Odpowiedni sposób zakładania jest bardzo ważny. W sklepie nie powinno się zakładać peruk samemu, gdyż najczęściej wtedy wydaje się za mała lub niewygodna. Dopiero odpowiednie przestrzeganie zasad zakładania peruki może dać nam pewność, że ona się nie zsunie.Czy będę się pocić? Jak radzić sobie z poceniem?


W gorące dni i w dusznych pomieszczeniach peruka działa jak czapka. Jednak przy zupełnym braku włosów zalecamy noszenie specjalnie 'skarpetki' która szczególnie w trakcie zimy ogrzewa. Są również dostępne produkty typu HEADLINE IT, które wchłaniają pot i nie miłe zapachy, grzeją lub ochładzają w zależności od pory roku.. Na ich temat można poczytać w internecie.


Czy można prać?


Nawet należy ale oczywiście w specjalnych preparatach i w odpowiedni sposób.Czy można czesać jak normalne włosy?


Radzimy by peruki czesać jak najrzadziej. Oczywiście są modele, które tego wymagają np. z długimi włosami. Jednak wtedy nie czeszemy od nasady włosów, tylko kosmyk zaczynamy czesać kawałkami od dołu i powoli idziemy ku górze aż cały będzie rozczesany. Celem jest niewyrywanie włosów.


Czy mogę po zakupie wymienić?


Nistety ale może być ciężko. Peruka jest tak osobistym produktem, a przede wszystkim peruki medyczne że nie może podlegać zwrotowi. Należy bardzo dokładnie przemyśleć model oraz kolor, a w razie wątpliwości wrócić za klika dni, ponownie przymierzyć modele i ostatecznie podjąć decyzje.


Jak się zepsuje czy muszę kupić nową?

To zależy od stopnia zniszczenia i od tego co jemu uległo. Włosy zmechacone od szalów, kołnierzy można oddać do regeneracji, jednak już spalone nie. Zawsze można udać się do sklepu po poradę.


Peruki medyczne - peruki syntetyczne, peruki naturalne, systemowe i karnawałowe. Akcesoria do peruk i pielęgnacja peruk. Treski i peruki - sprzedaż peruk, peruka, treska.
Historia peruk | Jaka peruka kiedy? | Peruki medyczne | Jak zakładamy | Pielęgnacja peruk | Akcesoria do peruk | Zamiast peruki | Porównanie | Gdzie kupić? | FAQ

*Strona może przechowywać pliki cookies.